Мер: Вночі HIMARS вдарили по окупантах у Мелітополі, 100 убитих

Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що в ніч на 8 серпня ЗСУ ракетами HIMARS завдали удару по пунктах тимчасової дислокації ворожих військ на промислових майданчиках у Мелітополі.

“Сьогодні вночі високоточними ракетами HIMARS було завдано вогневої поразки за пунктами тимчасової дислокації окупаційних військ на промислових майданчиках у різних районах міста Мелітополя.

За попередніми підрахунками, знищено значну кількість військової техніки. Понад 100 російських солдатів, які перебували цієї ночі в тимчасових казармах, отримали квитки на концерт Кобзона, а їхні батьки вже обирають модель і колір автомобіля Lada” , – заявив мер міста.

За даними Федорова, минулого тижня значну частину ППО окупанти передислокували з Мелітополя до Херсона.

За словами мера, нинішня ніч – найрезультативніша для українських військових у регіоні і свідчить, що існуючі ворожі підрозділи ППО вже не здатні чинити опір HIMARS.

На його думку, це створює необхідні передумови для успішного контрнаступу на мелітопольському напрямі.

Share

You may also like...

Выбрал диплом в организации Москва. Вам просто нужно найти направление, которое вам подходит! Только так можно достичь цели! Всегда помните эту цитату дипломы во владикавказе диплом в организации Москва. Есть несколько хорошо зарекомендовавших себя университетов с очень хорошим качеством образования. Тем не менее, аспект б

Залишити відповідь