Понад 3 млн грн заробітної плати нарахували 6 чиновникам Лубен у 2022. Третина суми – премії

МедіаДоказ продовжує інформувати громаду про заробітні плати топових посадовців Полтавщини. Підбиття підсумку важкого для України 2022 року розпочинаємо з керівництва міста Лубен. Згідно з відповідями на інформаційні запити, що їх отримала наша редакція, утримання 6 чиновників обійшлося громаді у 3 млн 279 тис. грн, з них 2 млн 600 тис. посадовці отримали на руки після відрахувань.

Загальні дані

Роботу міського голови Лубен Олександра Грицаєнка у 2022 році громада оцінила загалом в 668 тис. грн. Із цієї суми майже 531 тис. посадовець отримав на руки.  

У Олександра Грицаєнка було чотири заступники: перший заступник міського голови Олег Соболєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Діденко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Бредун. Останню було звільнено з посади за поданням мера в жовтні 2022. 

Їхній щомісячний оклад коливається в межах 12-15 тис. грн. До окладу посадовці отримують надбавки за ранг, вислугу років, високі досягнення, премії, матеріальну допомогу тощо.

Найдорожче в 2022 році було оцінено роботу міського голови. Далі йде секретар міськради Маргарита Комарова, яка за рік заробила 579 тис. грн, з яких 460 тис. чиновниця отримала на руки. Трійку лідерів з вартості праці закриває перший заступник міського голови Олег Соболєв — із 572 тис. нарахованих і 454 тис. отриманих гривень. 

Цікаво, що окрім звільненої Світлани Бредун, жодному з посадовців Лубенської міської ради не було нараховано менше ніж пів мільйона гривень у 2022 році. 

Понад мільйон на премії

Окрім окладів, надбавок за ранг, вислугу, секретність і високі досягнення, так само як і в інших виконкомах, чималу частину загального розміру заробленого посадовцями складає премія. 

Як ми вже відзначали, після вторгнення росії в Україну, владна верхівка Лубен не отримувала премії два місяці — в березні і квітні. В травні ж посадовці отримали подвійну премію. 

Загалом на премії 6 чиновників громада Лубен використала 1 млн 134 тис. грошей бюджету. 

Рекордсменом став перший заступник міського голови Олег Соболєв. Його у 2022 році преміювали на 244 тис. грн. На другому місці Маргарита Комарова, яка отримала премії на загальну суму 216 тис. грн, на третьому – мер Олександр Грицаєнко, якого преміювали на 187 тис. грн. 

Найбільший розмір премії склав 44 тис. грн – таку суму в жовтні отримав перший заступник міського голови. 

Отримували посадовці й матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових умов. Її розмір коливався від 31 тис. до 55 тис. грн. Найбільшу суму отримав мер Лубен Олександр Грицаєнко.

Share

You may also like...